top of page
  • Yiğit AKYURT

Yeni Bahçe Çiti Yapımı ve Zakkum Ağacı Dikim Projesi |Dekorasyon, Tadilat

Güncelleme tarihi: 8 Şub


bahçe çiti

Müşterimizin bahçe çitleri eskimişti, sarmaşıklardan gözükmeyecek duruma gelmişti, dayanıklılığını yitirmişti ve birinin aşağı düşmesine sebep olabilecek duruma gelmişti.


İlk iş olarak bahçe çitlerine ulaşabilmemiz için sarmaşık yığınlarını temizlemekle işe başladık.


bahçe düzenleme
bahçe düzenleme

Nihayet eski sarmaşıklardan kurtulup çitlere ulaştıktan sonra onların da söküm işlerine başladık. Neredeyse alet kullanmadan sökülebilecek kadar zayıflamıştı bağlantı noktaları.


Biz eski çitlerin sökümüne devam ederken evde hala evcil hayvanlar ve çocuklar olduğundan bir yandan da yeni çitlerin montaj işlemlerine başladık.bahçe çiti yapımı

Eski çitlerin zayıflamasının en büyük etkenlerinden biri aynı bölgenin bahçenin çiçek vs. ekim alanı olarak kullanılıyor olması ve toprağın çite sürekli baskı uygulamasıydı. Biz eskilerini söküp yenilerinin montaj işlemini tamamladıktan sonra toprağa karşı barikat görevi görmesi için gaz betondan bir istinat duvarı ördük. Ardından toprağın yükseltilmesi ve zakkum ağaçlarının dikilmesi işlemine geçtik.

ağaç dikmek
bodrum'da peyzaj


zakkum ağacı dikmek

Ve projemiz zakkum ağaçlarının da dikilmesinin ardından son buldu. Artık bahçe hak ettiği görünüme kavuştu ve zakkumlar sayesinde de mahremiyet kazanmış oldu.


Tüm bu işlem sadece 2 gün içerisinde uzman ekibimiz tarafından hızla tamamlanarak ev sahiplerine veya çevresine hiçbir sorun teşkil etmedi.Siz de Bodrum bölgesinde hızlı ve profesyonel tadilat, inşaat, bahçe işleri hizmeti almak istiyorsanız keşif ve teklif için iletişime geçebilirsiniz:


Sosyal Medyadan bizi takip edin: Instagram, Facebook


24 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page