top of page
  • Yiğit AKYURT

Bodrum'da Kapalı Bar-Güneşlenme Terası Projemiz. Tadilat ve Dekorasyon

Güncelleme tarihi: 8 Şub


barın eski hali
Öncesi

Muğla, Bodrum'da yaşayan müşterimiz daha önce bir mimara(!) yaptırdığı, uygun olmayan materyallerle yapılan ve çökmek üzere gibi duran barını hiç beğenmediğinden ve bahçesine yakışmadığından şikayet ediyordu.

Müşterimizin bütçesini, ihtiyaçlarını ve binanın geri kalan mimarisini analiz ettikten sonra ne yapabileceğimiz hakkında düşünmeye başladık. Havuzun etrafında çok yer olmaması ve yeterince güneş almaması sebebiyle üzerinde bir güneşlenme terasının da bulunduğu, hava şartlarına göre kapanıp-açılabilecek bir bar inşa etmeye karar verdik.
Yıldıray AKYURT ve malzemeler

Ardından inşa çalışmalarına başladık ve tedarikçilerimizden malzemeli proje bölgesine sevk ettik. Hea Demirleri vinç yardımıyla binanın diğer tarafında bulunan bar inşasının yapılacağı bölgeye taşıdık.bar yapım aşaması
bar inşaatı


Ölçülerine uygun şekilde kesilerek bar iskeletinin kaynak işlemlerine başladık.

Daha sonra boya işlerini tamamlayarak iskeleti son haline getirdik. Camların, bar arkası aynanın, rafların montajı ve son rötuşlar sonrası proje teslime hazır.


bahçede bar
bodrumda bar

İşte projemizin son hali.


Siz de evinize özel projeler veya çeşitli tadilat işleri ile ilgili bilgi ve teklif almak istiyorsanız hemen iletişime geçin: +90 (542) 552 5716 | +90 (545) 949 3287


Sosyal Medyadan bizi takip edin: Instagram, Facebook

Bodrum Tadilat Dekorasyon42 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page